Dit is een kunststoffen zwenkwiel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type draadstift. De bouwhoogte bedraagt 66 millimeter. De velg is gemaakt van PP (kleur zwart) en het loopvlak is van PP (zwart). Het wiel heeft een diameter van 50 millimeter en een breedte van 54 millimeter. De draagkracht is 35 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Zwenkwielen 30 kg, Zwarte zwenkwielen, Meubelwielen, Meubelwielen met rem, Zwenkwielen 50 mm, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Kunststof zwenkwiel, 50mm diameter, PP loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€4,97 (€4,11 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW411816 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 35 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 54 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Kunststof |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 66 mm |
| Uitslag | 25 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M8x15 |
| Verwante producten |









