Dit is een los wiel van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (kleur rood) en van het loopvlak PU (kleur zwart). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 175 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product heeft de volgende speciale eigenschappen: dempend en lekvrij. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Kruiwagenwiel anti lek, Wielen 150 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Kunststof wiel, 400mm 4.00-8, PU loopvlak anti-lek, rollager, 20mm asgat
€90,36 (€74,68 excl. BTW)
Dit is een kruiwagenwiel met een velg van kunststof, 400mm diameter en PU anti-lek loopvlak.
| Artikelnummer | LW833695 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











