Dit is een los wiel gemaakt van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (rood) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 300 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Merk: Kings tire.
Kunststof wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 4PR, rollager, V-5501, 25mm asgat
€41,99 (€34,70 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW892693 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









