Dit is een los wiel van het materiaal kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood) en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 300 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 200 kg, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 2PR, rollager, V-6605, 20mm asgat
€46,09 (€38,09 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW611427 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











