Dit is een los wiel gemaakt van kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood van kleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 200 kg, Wielen 260 mm, Steekwagenwielen, Bolderkarwielen, Skelterwielen, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 6PR, kogellager, V-6605, 25mm asgat
€52,24 (€43,17 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW332041 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









