Dit is een los wiel van kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood) en het loopvlak is van luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 25 mm. Het draagvermogen is 110 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 100 kg, Wielen 260 mm, Steekwagenwielen, Bolderkarwielen, Skelterwielen, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, kogellager, S-2303, 25mm asgat
€50,47 (€41,71 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW100511 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









