Dit is een los wiel van het materiaal kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (kleur rood) en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 220 mm en de breedte 70 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 75 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager.
Kunststof wiel, 220mm 2.50-4, luchtband 4PR, rollager, V-5501, 20mm asgat
€26,41 (€21,83 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW588611 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 220 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 220x70 / 2.50-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |












