Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (aluminiumkleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 400 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte is 65 millimeter en het asgat heeft een diameter van 17 millimeter. De draagkracht is 335 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Kings tire.
Kruiwagenwiel met as 125mm lengte, 400mm 4.80/4.00-8, stalen velg, luchtband 6PR, kogellager
€90,68 (€74,94 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW442196 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 335 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 65 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6003 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6602 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |






