Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (kleur aluminiumkleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 400 mm en een breedte van 100 mm. De naaflengte is 65 mm en het asgat heeft een diameter van 17 mm. Het draagvermogen is 220 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Narubb.
Kruiwagenwiel met as 125mm lengte, 400mm 4.80/4.00-8, stalen velg, luchtband 4PR, kogellager
€72,03 (€59,53 excl. BTW)
Dit is een kruiwagenwiel met stalen velg, 400mm diameter en luchtband. De as van dit kruiwagenwiel heeft een diameter van 17mm en is 125mm lang. De M12 bouten, om het wiel samen met as tussen de vork van de kruiwagen te bevestigen, worden meegeleverd.
| Artikelnummer | LW248335 |
| Merk | Narubb |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 65 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6003 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |






