Dit is een los wiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 70 millimeter. De naaflengte bedraagt 70 millimeter bij een asgat van 35 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 1800 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren wiel, 300mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€189,16 (€156,33 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW628106 |
| Maximum draagkracht | 1800 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 35 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6207 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






