Dit is een los wiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 60 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het draagvermogen is 600 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren wiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€81,17 (€67,08 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW185027 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |








