Dit is een los wiel gemaakt van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 180 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het draagvermogen is 900 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Wielen 800 kg, Wielen 180 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 180mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€27,79 (€22,97 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW566679 |
| Maximum draagkracht | 900 Kg |
| Diameter wiel | 180 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








