Dit is een los wiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 60 mm. De naaflengte bedraagt 65 mm bij een asgat van 25 mm. Het draagvermogen is 700 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Wielen 500 kg, Wielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€117,07 (€96,75 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW785749 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 65 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |









