Dit is een los wiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 350 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 100 mm, Wielen 300 kg, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€13,78 (€11,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW509230 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6004 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











