Dit is een los palletwagenwiel van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur staalkleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 85 millimeter en de breedte 90 millimeter. De naaflengte bedraagt 90 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 800 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 90mm breed, 800kg draagvermogen
€43,05 (€35,58 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR954319 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 90 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






