Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (staalkleur van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 85 mm en een breedte van 90 mm. De naaflengte is 90 mm en het asgat heeft een diameter van 17 mm. De draagkracht is 850 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 90mm breed, 800kg draagvermogen
€42,19 (€34,87 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR448242 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 90 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6303 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






