Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). Het wiel heeft een diameter van 85 millimeter en een breedte van 90 millimeter. De naaflengte bedraagt 90 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 800 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 90mm breed, 800kg draagvermogen
€43,05 (€35,58 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR130591 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 90 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






