Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur staalkleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 85 mm en de breedte 80 mm. De naaflengte bedraagt 80 mm bij een asgat van 20 mm. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 750 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 750 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 80mm breed, 750kg draagvermogen
€41,55 (€34,34 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR387146 |
| Maximum draagkracht | 750 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 80 mm |
| Breedte wiel | 80 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






