Dit is een los palletwagenwiel van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (staalkleur van kleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 85 mm en een breedte van 75 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het draagvermogen is 700 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 75mm breed, 700kg draagvermogen
€39,58 (€32,71 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR940537 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 75 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






