Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). De diameter van het wiel is 85 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte is 100 millimeter en het asgat heeft een diameter van 17 millimeter. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 900 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 100mm breed, 900kg draagvermogen
€45,02 (€37,21 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR457430 |
| Maximum draagkracht | 900 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6303 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






