Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (staalkleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 85 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 100 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 900 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 100mm breed, 900kg draagvermogen
€45,83 (€37,88 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR222468 |
| Maximum draagkracht | 900 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






