Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur staalkleur) en van het loopvlak PU (RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 82 mm en een breedte van 60 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 550 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 60mm breed, 550kg draagvermogen
€34,91 (€28,85 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR195378 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






