Dit is een los palletwagenwiel van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 54 mm. De naaflengte bedraagt 54 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 500 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 80mm diameter, 54mm breed, 500kg draagvermogen
€30,73 (€25,40 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR663100 |
| Maximum draagkracht | 500 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 54 mm |
| Breedte wiel | 54 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






