Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 75 mm en de breedte 45 mm. De naaflengte bedraagt 45 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 370 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 75mm diameter, 45mm breed, 370kg draagvermogen
€28,11 (€23,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR338008 |
| Maximum draagkracht | 370 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Naaflengte | 45 mm |
| Breedte wiel | 45 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






