Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 75 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 25 mm. De draagkracht is 300 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 75 mm, Palletwagenwielen 250 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 75mm diameter, 40mm breed, 300kg draagvermogen
€22,49 (€18,59 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR274735 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






