Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (staalkleur van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). De diameter van het wiel is 70 millimeter en de breedte 70 millimeter. De naaflengte bedraagt 70 millimeter bij een asgat van 17 millimeter. Het draagvermogen is 470 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 70 mm, Palletwagenwielen 250 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 70mm diameter, 70mm breed, 470kg draagvermogen
€36,09 (€29,83 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR479338 |
| Maximum draagkracht | 470 Kg |
| Diameter wiel | 70 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6003 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






