Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 50 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 10 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 250 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 50mm diameter, 40mm breed, 250kg draagvermogen
€36,32 (€30,02 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR866539 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 10 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6300 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






