Dit is een los palletwagenwiel van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur staalkleur) en van het loopvlak PU (RAL 8023 oranjebruin van kleur). Het wiel heeft een diameter van 50 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 15 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 250 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 50 mm, Palletwagenwielen 250 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 50mm diameter, 40mm breed, 250kg draagvermogen
€34,96 (€28,89 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR807859 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






