Dit is een los wiel van aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 57 millimeter. De naaflengte bedraagt 55 millimeter bij een asgat van 30 millimeter. De draagkracht is 750 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 300mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€87,58 (€72,38 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW605313 |
| Maximum draagkracht | 750 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 55 mm |
| Breedte wiel | 57 mm |
| Diameter asgat | 30 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6006 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |






