Dit is een los wiel van het materiaal aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 250 millimeter en een breedte van 60 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 625 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 250mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€59,96 (€49,55 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW347170 |
| Maximum draagkracht | 625 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |








