Dit is een los wiel van het materiaal aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart ). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het draagvermogen is 450 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel. Merk: Novio.
Aluminium wiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, glijlager mit spie
€58,18 (€48,08 excl. BTW)
Wiel met asgat 25mm en spiebaan 8×3,3mm.
| Artikelnummer | LW551305 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 450 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |








