Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 175 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. De draagkracht is 600 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 500 kg, Wielen 175 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Aluminium wiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€58,47 (€48,32 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW640145 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 ZV |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








