Dit is een los wiel van aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€40,72 (€33,65 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW378630 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








