Dit is een los wiel van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 150 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. De draagkracht is 550 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 500 kg, Wielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Aluminium wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€37,96 (€31,37 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW113440 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








