Dit is een los wiel van aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte bedraagt 30 mm bij een asgat van 15 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager.
Aluminium wiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€23,28 (€19,24 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW987418 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 30 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











