Dit is een los wiel van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 15 mm. Het draagvermogen is 200 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€18,80 (€15,54 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW906566 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6002 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











