Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 42 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (zwart) en van het loopvlak PU. De diameter van het wiel is 30 millimeter en de breedte 38 millimeter. Het draagvermogen is 50 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwielen 50 kg, Polyurethaan wielen, Meubelwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel. Merk: Maier.
Stalen zwenkwiel, 30mm diameter, PU loopvlak, glijlager
€15,61 (€12,90 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW423217 |
| Merk | Maier |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 30 mm |
| Breedte wiel | 38 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 45 mm |
| Uitslag | 20 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 28x28 / 19x19 / Ø5 |








