Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 82 mm en een breedte van 70 mm. De naaflengte bedraagt 70 mm bij een asgat van 25 mm. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 630 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 82mm diameter, 70mm breed, 630kg draagvermogen
€25,30 (€20,91 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR809007 |
| Maximum draagkracht | 630 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






