Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 101 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7015 leigrijs). Het wiel heeft een diameter van 75 millimeter en een breedte van 20 millimeter. Het draagvermogen is 90 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Zwenkwielen 50 kg, Zwarte zwenkwielen, Zwenkwielen 75 mm, Dubbele zwenkwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€15,69 (€12,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW681553 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 101 mm |
| Uitslag | 31 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 60x60 / 48x48 / 38x38 / Ø6,3-13 |
| Verwante producten |









