Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte is 232 mm. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 60 mm. De draagkracht is 75 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Bokwielen met luchtband, Bokwielen 50 kg, Bokwielen 200 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, 232mm bouwhoogte
€47,84 (€39,54 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW240407 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 232 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 104x75/80 / Ø11 |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |









