Dit is een rvs bokwiel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 192 mm. De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20.2 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 300 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwaarlast bokwielen, RVS bokwielen, Bokwielen 300 kg, Bokwielen 150 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 150mm diameter, glijlager, 192mm bouwhoogte
€42,39 (€35,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW487990 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20.2 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |









