Dit bokwiel heeft een gaffel van rvs. De bouwhoogte bedraagt 108 millimeter. Het hele wiel is gemaakt van PP (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het draagvermogen is 130 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine bokwieltjes, RVS bokwielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 80 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 80mm diameter, PP loopvlak, rollager RVS, 108mm bouwhoogte
€29,37 (€24,27 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW236745 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











