Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 248 mm. Het hele wiel is gemaakt van PA (naturel). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 1000 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 1000 kg, Bokwielen 200 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwaarlastwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, glijlager, 248mm bouwhoogte
€49,31 (€40,75 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW455781 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 248 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











