Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 105 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). De diameter van het wiel is 75 millimeter en de breedte 50 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 450 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine bokwieltjes, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 300 kg, Bokwielen 75 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 75mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 105mm bouwhoogte
€42,16 (€34,84 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW295659 |
| Maximum draagkracht | 450 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 105 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |








