Dit is een bokwiel met een gaffel van rvs. De bouwhoogte bedraagt 127 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte is 40 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het draagvermogen is 130 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 100 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS, 127mm bouwhoogte
€36,14 (€29,87 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW552607 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 127 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |









