Dit is een bokwiel van staal. De bouwhoogte bedraagt 128 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 150 kg, Bokwielen 100 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, glijlager, 128mm bouwhoogte
€18,56 (€15,34 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW944275 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











