Dit is een bokwiel van rvs. Het wiel heeft een bouwhoogte van 128 mm. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 36 mm. Het draagvermogen is 150 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 150 kg, Bokwielen 100 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager RVS, 128mm bouwhoogte
€39,85 (€32,93 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW361057 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9x16 |
| Verwante producten |









