Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 154 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 37 millimeter. De naaflengte bedraagt 48 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. Het draagvermogen is 100 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 125 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager, 154mm bouwhoogte
€16,08 (€13,29 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW907009 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 77/ 80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











