Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte bedraagt 132 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 100 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 132mm bouwhoogte
€22,81 (€18,85 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW197313 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 85x105 / 60x80 / Ø9 |
| Verwante producten |










