Dit is een stalen bokwiel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 235 millimeter. Het materiaal van de velg is staal (verzinkt) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 45 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 205 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 200 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, rubber loopvlak, rollager, 235mm bouwhoogte
€17,94 (€14,83 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW982402 |
| Maximum draagkracht | 205 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Breedte wiel | 45 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









